Авторазборка ДАФ / DAF и Рено Магнум / Renault Magnum

БУ двигуни DAF / DAF, Рено Преміум, Renault magnum & PREMIUM

БУ двигуни DAF / DAF, Рено Преміум, Renault magnum & PREMIUM

– це змінні запчастини, які допоможуть реанімувати ваш вантажний автомобіль в найкоротші терміни і за прийнятні гроші.

БУ двигатели ДАФ

 

Якщо вас цікавлять запчастини, які вказані вище — то звертайтеся до нас за контактними даними:

Номера телефонів:

063 313 4333

067 100 1343

Наша фізична адреса:

р. Черкаси, просп. Хіміків, 84

Вантажна авторозборка «TR» займається доставкою в Україну європейських вантажних транспортних засобів з метою їх подальшого розбирання на деталі, механізми, запчастини. Європейська автомобільна техніка для України — це гарна можливість придбати оригінальні деталі в абсолютно робочому стані за низькими цінами.

Транспортні засоби, що знаходяться в постійній експлуатації, потребують своєчасного ремонту і відновлення. Кожен автовласник повинен мати у себе не тільки контакти перевірених фахівців-механіків, але і постачальника оригінальних запчастин, особливо якщо у вашому автопарку знаходяться вантажівки європейського виробництва.

Вартість оригінального мотора, який ніколи не був в експлуатації, можна зіставити з вартістю цілої б/у машини. Тому для тих, хто стоїть перед вибором: новий мотор, повна заміна двигуна на колишній у вживанні або його капітальний ремонт, авторозборка «TR» пропонує двигуни для самих затребуваних марок вантажівок:

— БУ двигуни DAF / ДАФ;

— БУ двигуни Рено Магнум і Рено Преміум, Renault Magnum & PREMIUM.

А також:

— б/у запчастини для DAF XF, DAF CF;

-б/у запчастини для Рено Магнум і Рено Преміум, Renault magnum & PREMIUM.

 

У більшості випадків, бо двигуни, які знімаются з європейських вантажних транспортних засобів, що знаходяться в хорошому робочому стані. Насамперед, це пов’язано з тим, що обслуговування автомобілів у Європейському Союзі знаходиться на найвищому рівні – не пропускаються планові технічні огляди на фірмових автосервісах, ремонтують авто на офіційних станціях технічного обслуговування, використовують тільки якісне масло для двигунів, а також інші оригінальні деталі для дрібного ремонту.

Таким чином, український власник комерційного вантажного транспорту отримує оригінальні БУ двигуни DAF / DAF дешевше, ніж нові невідомого виробництва.

Зв’язавшись з нашими менеджерами за телефонами, які вказані на сайті, ви можете отримати повну інформацію про БО двигунах Рено Магнум і Рено Преміум, Renault Magnum & PREMIUM, про його працездатності, дефекти та загальному стані. До того ж, до підбору іншого мотора варто підходити дуже уважно, щоб не втратити потужність силової установки вантажного транспорту. Двигуни до вантажівок на нашій авторазборке можуть бути як повністю укомплектовані, так і частково.

Якщо ж вам потрібна будь-яка інша б/у деталь, якої немає в наявності, ви можете оформити замовлення і в найкоротші терміни ми доставимо її.

БУ двигуни DAF / DAF, Рено Преміум, Renault magnum & PREMIUM – це ідеальний варіант, який допоможе відновити працездатність транспортного засобу.

 

 

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *