Авторазборка ДАФ / DAF и Рено Магнум / Renault Magnum

БУ кабіни DAF / DAF, Рено Преміум, Renault Magnum і PREMIUM

БУ кабіни DAF / DAF, Рено Преміум, Renault Magnum і PREMIUM

 – це можливість зробити ремонт вантажного автомобіля менш витратним.

БУ кабины ДАФ и рено магнум

Якщо вас цікавлять БУ кабіни для вище зазначених авто, тоді звертайтеся до нас за контактами:

Телефони:
063 313 4333

067 100 1343

Наша фізична адреса:

р. Черкаси, просп. Хіміків, 84

Вантажний транспорт, який знаходиться в постійній експлуатації потребує частковому або капітальному ремонті частіше інших авто.Кожен автовласник знає, що рано чи пізно настане момент кузовного ремонту. Саме ця стаття в ремонтному бюджет вважається однією з найбільш вагомих.

Кабіна – це не тільки презентабельність транспортного засобу і «обличчя компанії», але і зручність, комфорт водія, від яких залежить продуктивність його праці. Відбиток на зовнішній стан накладають:

— фізичний знос кабіни вантажівки в слідстві експлуатації;

— взаємодію з хімічними речовинами, якими обробляють обледенілу дорогу в зимовий час;

— перевищення нормативів завантаженості транспорту;

— відсутність гаражного зберігання;

— корозійні процеси;

— вібрації;

— перепади температур;

— відколи, прогини, подряпини, вм’ятини, перекоси

— можлива участь у дорожньо-транспортних пригодах.

Для того, щоб гроші, витрачені на ремонт, не пішли марно необхідно знайти перевіреного фахівця з укомплектованим автосервісом. Якісні роботи часто включають в себе зварювальні роботи, рихтування, підбір відповідного лакофарбового покриття, малярні та інші роботи.

Відповідно кожен з етапів відновлення обходиться автовласникові в «кругленьку суму».

Вантажна авторозборка «TR» пропонує власникам вантажних транспортних засобів піти шляхом найменшого опору і при цьому заощадити гроші і час, які необхідні на проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

Наша авторозборка пропонує:

— БУ кабіни для DAF / DAF;

— БУ кабіни Рено Преміум, Renault Magnum і PREMIUM.

Авторозборка «TR» пропонує своїм покупцям б/в запчастини для DAF XF, DAF CF, в тому числі і кабіни в хорошому. Всі запчастини знімаються з європейських вантажівок, які не мають пробігу по території України. Що означає своєчасний сервіс на європейських станціях технічного обслуговування автомобілів, використання мастильних матеріалів найвищої якості, які запобігають передчасному знос механізмів.

Також у нас ви можете знайти велику кількість б/у запчастини для DAF / DAF, Рено Преміум, Renault Magnum і PREMIUM, включаючи насоси підйому кабін і такі деталі, як, наприклад, сидіння.

Якщо в каталозі відсутня необхідна комплектація або запчастини, то варто безпосередньо зв’язатися з менеджерами магазину, які допоможуть вам розібратися в цьому питанні або зробити індивідуальне замовлення.БО кабіни DAF / DAF, Рено Преміум, Renault Magnum і PREMIUM – це надійні і якісні елементи вашого вантажного транспорту, які прослужать не один рік. А також це економія часу і грошей.

 

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *