Авторазборка ДАФ / DAF и Рено Магнум / Renault Magnum

БУ КПП, редуктори для ДАФ, DAF, Рено Преміум, Renault Magnum

БУ КПП, редуктори для ДАФ, DAF, Рено Преміум, Renault Magnum

Бу КПП для ДАФ и Рено магнум

Вас цікавлять БУ запчастини до вантажних авто DAF та Renault Magnum, тоді звертайтеся до нас за контактами:

Наші контакти:

063 313 4333

067 100 1343
Наша фізична адреса:

р. Черкаси, просп. Хіміків, 84

БУ КПП і редуктори для DAF / ДАФ, Рено Преміум, Renault Magnum & PREMIUM – це відмінна можливість повністю замінити один з найважливіших вузлів у вантажному транспортному засобі.

Як би ретельно власник не доглядав за транспортним засобом, настає момент, коли його потрібно ремонтувати. Багато автолюбителів, дізнавшись вартість нових оригінальних деталей починають цікавитися тим, можна замінити їх на оригінальні, але колишні у вживанні. Поспішаємо вас обнадіяти, що багато з автомобільних механізмів розраховані на тривалу експлуатацію.

Вантажна розбирання «TR» — зручний і дуже вигідний варіант для покупки оригінальних запчастин в робочому стані за прийнятними цінами. Наша авторозборка пропонує запчастини виключно в робочому стані. Завдяки тому, що вони знімаються з вантажних авто, які не мали пробігу по українським дорогам, ви можете бути впевнені в їх стані.

Відомо, що вантажівки та інші транспортні засоби в Європі:

— проходять щорічний технічний огляд;

— обслуговуються і ремонтуються тільки на фірмових станціях технічного обслуговування;

— для ремонту використовуються оригінальні деталі та запчастини, навіть витратні, а також паливно-мастильні матеріали високої якості.

Тому найчастіше різниця між оригінальною, але б/у деталлю і новою може бути незначною. Однак, в ціні – досить відчутною.

Серед усього асортименту б/у запчастини для DAF XF, DAF CF, а також б/у запчастин для Рено Преміум, Renault Magnum & PREMIUM ви зможете знайти коробки перемикання передач (КПП) і редуктори.

При виборі КПП і редукторів варто враховувати велику кількість факторів, які вплинуть на роботу даної системи. Не тільки марку автомобіля, але і рік її випуску, пробіг, технічне обслуговування, загальний стан механізмів.

Вантажна авторозборка «TR» може запропонувати автовласникам:

— БУ коробки передач для DAF / DAF;

— БУ коробки передач для Рено Преміум, Renault Magnum & PREMIUM;

— БУ редуктори;

— БУ трансмісії Renault;

— БУ трансмісії DAF.

Вибравши необхідні запчастини, ви зможете їх протестувати на власному автомобілі.

Якщо вам потрібні будь-які інші б/у деталі для вантажівок, то зв’язавшись з нашими менеджерами, ви зможете дізнатися чи є вони в наявності на даний момент або зробити індивідуальне замовлення. Крім цього, ви можете звернутися за професійною консультацією, яка заощадить ваш час у пошуку справних запчастин.

Для вашої зручності ми пропонуємо кілька варіантів оплати, як безготівковий розрахунок (банківський переказ), так і оплата готівкою.

БУ КПП і редуктори для DAF / ДАФ, Рено Преміум, Renault Magnum & PREMIUM – відмінна альтернатива нових запчастинах невідомих виробників. З вантажною авторазборкой «TR» ви отримуєте необхідні запчастини в найкоротший час, щоб скоротити час простою транспортного засобу.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *